Мета: Допомогти учням засвоїти факти та основні ідеї
проектування та створенні веб-ресурсів. Формувати вміння виділяти головне,
актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити
диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями.
Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну,
загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип
уроку: повторення;
Обладнання: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Хід уроку:
1.
Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина
Патріотичного виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
Дайте відповіді на запитання:
1. Що таке дизайн? Які основні принципи дизайну
презентації та слайдів?
2. Із чого складається доменне ім’я
інтернет-ресурсу; URL-адреса?
3. Що таке контент веб-сторінки?
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь
учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Системи керування вмістом для веб-ресурсів.»)
Сьогодні на уроці ми пригадаємо
етапи створення та способи розробки веб-сайтів з можливими способами реалізації
цього.
4. Усвідомлення
набутих знань й формування вмінь та навичок.
Розробити структуру майбутнього
сайту на тему «Audacity – початок роботи при озвученні декламованих віршів»
5.
Фізхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття
підсумків уроку.
1. Які засоби
можна використовувати для розробки веб-сторінок? Поясніть їх переваги та
недоліки.
2. Що таке
система управління веб-контентом? Назвіть відомі вам системи управління вмістом
веб-сайта.
7. Домашнє
завдання.
Підібрати необхідні матеріали для власного сайту та
записати 3 відео уроки по роботі з Audacity. Всі матеріали записати на флеш
носій для виконання практичної роботи на наступному уроці. Опрацювати параграф
4.3.
Немає коментарів:
Дописати коментар