Цілі:
- навчальна: перевірити навички побудови зображень з графічних примітивів;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип
уроку: перевірки та оцінювання
знань, умінь і навичок.
Обладнання:
дошка, комп’ютери з
підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація, браузер,
пакет офісних програм.
Хід
уроку:
1.
Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина
Патріотичного виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
Повторення раніше вивченого матеріалу.
- Що таке графічні примітиви? Наведіть
приклади.
- Опишіть властивості лінії.
- Як у Word 2007 намалювати
пряму лінію? Які інструменти для цього використовують?
- Опишіть види ліній, які можна побудувати у Word 2007. Які інструменти для цього використовують?
- Наведіть алгоритм малювання автофігури у Word 2007.
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь
учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Практична робота №1.
Побудова зображення з графічних примітивів.»)
4. Усвідомлення
набутих знань й формування вмінь та навичок.
Практична
робота №1. Побудова зображення з графічних примітивів.
5.
Фізхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття
підсумків уроку.
• мені було незрозуміло ...;
• у мене виникли такі питання
...;
• я не впорався з таким
завданням ...;
• мені сподобалося і я буду
використовувати ...
7. Домашнє
завдання.
Пов. п. 4.6
Немає коментарів:
Дописати коментар