Цілі:
- навчальна: познайомити учнів з комп’ютерною графікою, сферами її застосування в реальному житті; навчити визначати об’єкти з яких складається графічний об’єкт та вміти описувати його;
- розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
- виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип
уроку: засвоєння нових знань;
формування вмінь і навичок;
Обладнання: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Хід уроку:
1.
Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина
Патріотичного виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
Повторення раніше вивченого матеріалу.
o
Де в своєму житті ми можемо спостерігати графічні
файли?
o
Чому графічні
дані так легко запам’ятовуються?
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь
учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Поняття комп’ютерної
графіки.»)
Графіка
нас оточує постійно і оминути та не навчитись працювати з нею сучасній людини
неможливо. Ось і ми приступаємо до вивчення цієї теми.
Комп’ютерна графіка - це розділ інформатики, який вивчає технології
опрацювання графічних зображень за допомогою комп’ютерної техніки.
Об'єкт - це щось, що можна розглядати як ціле. Об'єкт має свою назву. І
один об'єкт може складатися з кількох об'єктів.
4. Усвідомлення
набутих знань й формування вмінь та навичок.
Практичне завдання. Виконаємо
завдання,опишіть об’єкт за вказаними властивостями.
5.
Фізхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття
підсумків уроку.
o Наведіть приклади графічних зображень.
o Що таке комп’ютерна графіка? Назвіть її види.
o Наведіть приклади використання комп’ютерної графіки в різних
сферах діяльності людини.
7. Домашнє
завдання.
Повторити основні поняття, п.1.1
Немає коментарів:
Дописати коментар