Цілі:
- навчальна: удосконалити навички створювати та редагувати векторні та растрові зображення; змінювати формат і налаштовувати параметри зображення для його використання з певною метою;
- розвивальна: дослідницькі навички, інформаційну культуру учнів;
- виховна: виховувати уважність та відповідальність, бажання мати глибокі та якісні знання.
Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація, браузер, пакет офісних програм, графічний редактор.
Хід
уроку:
1.
Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина
Патріотичного виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
Повторення раніше вивченого матеріалу.
- Що таке графічні примітиви? Наведіть приклади.
- Опишіть властивості лінії.
- Як у Word 2007 намалювати пряму лінію? Які інструменти для цього використовують?
- Опишіть види ліній, які можна побудувати у Word 2007. Які інструменти для цього використовують?
- Наведіть алгоритм малювання автофігури у Word 2007.
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь
учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Особливості побудови й
опрацювання векторних зображень. Побудова зображення з графічних примітивів.»)
4. Усвідомлення
набутих знань й формування вмінь та навичок.
Практичне
завдання. Створіть малюнок.
Кожний графічний примітив у текстовому документі
створюється окремо, а потім переміщенням, копіюванням, накладанням один на
одного створюється графічне зображення.
5. Фізхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття
підсумків уроку.
- З якою програмою ми працювали на минулому уроці?
- Яке її призначення?
- Які її можливості?
- Чого ми сьогодні навчились?
7. Домашнє
завдання.
Опрацювати вивчений матеріал. П. 4.6
Немає коментарів:
Дописати коментар