Мета: визначити рівень попередньої підготовленості учнів,
що стосується правил безпеки життєдіяльності під час роботи в комп’ютерному
класі. Допомогти учням
засвоїти факти та основні ідеї сайтобудування в напрямку дизайну. Забезпечити
якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне,
актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований
підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи
компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну,
соціально-трудову, уміння вчитися.
2. Про що йде речт в ст. 34 Конституції України.
3. Про що йде речт в ст. 40 Конституції України.
4. Про що йде речт в ст. 50 Конституції України.
2. Подивитися які технології використовуються?
3. Які технології відсутні?
4. Щоб ви порадили додати?
2. Що для Вас стало справжнім відкриттям?
3. Чи потрапляли ви на сайти з паралакс ефектом чи іншими?
Тип уроку: фронтальна бесіда, усне опитування, самоперевірка
за зразком.
Обладнання: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, Google
Chrome.
Хід уроку:
1.
Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина
Патріотичного виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
Дайте відповіді на запитання:
1. Про що йде речт в ст. 32 Конституції України. 2. Про що йде речт в ст. 34 Конституції України.
3. Про що йде речт в ст. 40 Конституції України.
4. Про що йде речт в ст. 50 Конституції України.
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Правила поведінки і безпеки
життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. Поняття веб-дизайну. Основні тренди
веб-дизайну.»)
4. Усвідомлення
набутих знань й формування вмінь та навичок.
1. Зайти на сайт вчителя: http://itcomputerscienceit.blogspot.com 2. Подивитися які технології використовуються?
3. Які технології відсутні?
4. Щоб ви порадили додати?
5.
Фізхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття
підсумків уроку.
1. Які трендові напрямки вам були уже відомі?2. Що для Вас стало справжнім відкриттям?
3. Чи потрапляли ви на сайти з паралакс ефектом чи іншими?
7. Домашнє
завдання.
Повторити раніше вивчений матеріал.
Немає коментарів:
Дописати коментар