Мета: Допомогти учням засвоїти факти та основні
ідеї проектування та верстки веб-сайту. Забезпечити якість вивчення нового
матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати,
порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити
зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей:
соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння
вчитися.
Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, GoogleChrome, Notepad++.
Хід
уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
Хвилина Патріотичного Виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Опишіть відомі Вам етапи розробки веб-сайту.
2. Що таке верстка?
3. В чому полягає особливість технічного
завдання під час проектування сайту?
3.
Вивчення нового матеріалу.
Розповідь
учителя (з демонструванням презентації на екрані: Проектування та верстка веб-сторінок.)
Учитель.
Сьогодні на уроці ми з вами буде детальніше спілкуватись про верстку та
проектування веб-сайту.
4. Засвоєння нових знань.
Працюємо з інструкційною карткою.
5.
Фізкультхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків.
1. Що таке верстка та яка вона буває?
2. З яким типом верстки ми познайомились на уроці?
3. Під час роботи за ПК які плюси та мінуси ви виділили в табличній
верстці?
7.Домашнє
завдання.
Опрацювати вивчений матеріал.
Немає коментарів:
Дописати коментар