Мета: Формувати вміння практичного застосування знань, умінь і
навичок. Формувати й удосконалювати вміння й навички у стандартах прямого й
успішного руху до накресленої мети. Забезпечити ситуацію вибору. Формувати
вміння розвязувати типові завдання, формувати творчі вміння. Переносити знання
і способи діяльності, життєвого досвіду в нову ситуацію. Формувати групи
компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну,
соціально-трудову, уміння вчитися.
Сьогодні на уроці ми з вами виконаємо практичну роботу №3 «Використання технічних та програмних засобів для створення, редагування, друку та пересилання документів»
Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок;
Обладнання: дошка,
комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація, браузер, misrosoft office word.
Хід уроку:
1.
Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина
Патріотичного виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
1. Що таке видавнича система?
2. Які бувають видавничі системи?
3. Які функції виконує видавнича система?
4. Що таке комунікація?
5. Які є види комунікацій?
6. Охарактеризуйте формальну комунікацію?
3. Вивчення
нового матеріалу.
Розповідь учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Практична робота №3. «Використання технічних та програмних засобів для
створення, редагування, друку та пересилання документів»)
4. Усвідомлення
набутих знань й формування вмінь та навичок.
Практичне завдання 10-11 клас урок №10 модуля «Основи електронного документообігу» – Практична робота №3 ««Використання технічних та програмних засобів для створення, редагування, друку та пересилання документів»». Виконання за інструкційної карточки.
5.
Фізхвилинка.
Вправа для
профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття
підсумків уроку.
• мені було незрозуміло ...;
• у мене виникли такі питання ...;
• я не впорався з таким завданням ...;
• мені сподобалося і я буду використовувати ...
7. Домашнє
завдання.
Створити автобіографію в будь якому з запропонованих ПЗ. Надіслати вчителеві на електронну адресу.
Немає коментарів:
Дописати коментар