Мета: Формувати вміння практичного застосування знань, умінь і навичок. Формувати
й удосконалювати вміння й навички у стандартах прямого й успішного руху до
поставленої мети. Забезпечити ситуацію вибору. Формувати вміння розв’язувати
типові завдання, формувати творчі вміння. Переносити знання й способи
діяльності, життєвого досвіду в нову ситуацію. Формувати групи компетентностей:
соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння
вчитися.
Тип
уроку: застосування знань, умінь і навичок.
Обладнання
та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне
забезпечення: браузер, Microsoft Word.
Хід
уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання.
Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного
виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
(Перевірка Д.З.)Організувати пошукову роботу на тему: «Біометричні методи автентифікації користувачів»
· Результат оформити у Google-документах.
· Надати рівень доступу «Читач».
· Надати доступність «Усім, хто має посилання».
· Надати доступ вчителеві і додати коментар «Практична робота до уроку №15 від прізвище та ім’я».
· У мене виникли такі питання ...;
· Я не впорався з подібним завданням ...;
· Мені сподобалося і я буду використовувати ...
· Надати рівень доступу «Читач».
· Надати доступність «Усім, хто має посилання».
· Надати доступ вчителеві і додати коментар «Практична робота до уроку №15 від прізвище та ім’я».
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані «Практична робота №5. «Виконання основних процедур
роботи з електронними документами»)
-
Сьогодні на уроці ми з вами виконаємо практичну роботу №5
«Виконання основних процедур роботи з електронними
документами».
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та
навичок.
Алгоритм роботи
1.
Створити новий текстовий документ.
2.
Скопіювати дані у власний документ із «Текст
для введення.docx».
3.
Додати ілюстрації до тексту (використовуючи
мережу Інтернет).
4.
Оформити сторінку відповідно до правил
оформлення сторінки.
5.
Відкрити зображення 1 та 2 (папка «Матеріали
до уроку 16»), розпізнати будь-яким зручним для Вас способом ( онлайн-сервіси
або мобільні додатки).
6.
Додати розпізнаний текст до текстового
документу.
7.
Захистити текстовий документ паролем 1111.
8.
Надіслати електронним листом вчителеві: wwxyaroslavxww@gmail.com.
5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики
короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
· Мені було незрозуміло ...;· У мене виникли такі питання ...;
· Я не впорався з подібним завданням ...;
· Мені сподобалося і я буду використовувати ...
7. Домашнє завдання.
Повторити раніше вивчений матеріал.
Для учня на урок
Немає коментарів:
Дописати коментар