Мета: Допомогти
учням засвоїти основні поняття «інформаційні відносини», «Інформаційна
загроза», «інформаційна безпека». Ознайомити учнів з видами класифікації
інформаційних загроз, їх небезпеками та наслідками. Формувати вміння виділяти
головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити
диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями.
Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну,
загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип
уроку: засвоєння нових знань;
Обладнання
та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне
забезпечення: браузер.
Хід
уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання.
Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного
виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
Створити колективну Google-презентацію:
·
1 група - повідомлення про
погрози цілісності;
·
2 група - повідомлення про
погрози конфіденційності;
·
3 група - повідомлення про
погрози доступності;
Подання презентації з виступом має займати 2-3 хв. Надати доступ вчителю.
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь
учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Загрози безпеці інформації в автоматизованих
системах. Основні джерела і шляхи реалізації загроз безпеки і каналів проникнення
і несанкціонованого доступу до відомостей і програмного коду.»)
Сьогодні на
уроці ми з вами детальніше познайомимося з загрозами безпеці інформації в
автоматизованих системах. Основними джерелами і шляхами реалізації загроз безпеки та каналів проникнення
і несанкціонованого доступу до відомостей та програмного коду.
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та
навичок.
Інтерактивна
гра «Інформаційна безпека в Інтернеті»
5.Фізхвилинка.
Вправа для профілактики
короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
1. Які труднощі я зміг подолати на уроці? 2. Чи маю я задоволення від роботи на уроці?
3. Наскільки старанно я працював на уроці?
4. Чи досяг я особистої мети на цьому уроці?
7. Домашнє завдання.
Зробити пост в соціальних мереж про загрози безпеки информации.
Немає коментарів:
Дописати коментар