Мета: Допомогти учням засвоїти основні поняття
«ідентифікація», «автентифікація», «авторизація» та взаємозв’язок між ними. Ознайомити
учнів з розмежуванням права доступу користувачі.. Забезпечити якість вивчення
нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати,
конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід.
Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи
компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну,
соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип уроку: засвоєння
нових знань;
Обладнання та
наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне
забезпечення: браузер.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
Перевірка
знань тестування! Посилання: https://forms.gle/FR4mNCFZ19qk5YuMA
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані «Ідентифікація та
аутентифікація користувачів. Розмежування доступу зареєстрованих користувачів
до ресурсів автоматизованих систем.»)
Сьогодні на уроці ми з вами
детальніше познайомимося з ідентифікацією та аутентифікацією
користувачів.Ознайомимося з розмежуванням доступу зареєстрованих користувачів
до ресурсів автоматизованих систем.
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
«Створіть бюлетень Біометрична аутентифікація»
Розмісіть роботу на
Google-диску, надайте доступ, для перегляду і редагування учителю.
5.Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
1. Які мої досягнення на цьому уроці?2. Які були труднощі у роботі з теоретичним матеріалом?
3. Чи є задоволення від результатів уроку?
4. Чи досягнуто цілей та вирішено завдання уроку?
7. Домашнє завдання.
1. Доопрацювати
створений бюлетень, розмістіть роботу на Google диску, надайте доступ для
перегляду і редагування вчителю.
e-mail
для зв'язку: wwxyaroslavxww@gmail.com
Немає коментарів:
Дописати коментар