Мета: Допомогти учням засвоїти поняття «бібліографічний опис», «ббліографічна виноска», «Список використаної літератури» Ознайомити правилами оформлення бібліографічних списків. Визначити основні основні логічні елементи тексту та порядок його викладення. Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип
уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет,
підручник, навчальна презентація, браузер.
Хід уроку:
1.
Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина
Патріотичного виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
1. Характерні ознаки ділового
стилю…
2. Що таке формуляр?
3. Що таке бланк?
4. Що таке реквізит?
5. Які види службових листи?
6. Які реквізити використовують
для службових листів?
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь
учителя (з демонструванням
презентації на екрані «Правила оформлення сторінки. Оформлення
бібліографічних списків та покажчиків.»)
Сьогодні на уроці ми з вами
визначимо основні правила оформлення сторінки.Ознайомимося з етапами складання
бібліографічного списку та вимогами до його написання.
4. Усвідомлення
набутих знань й формування вмінь та навичок.
Оформити бібліографічний список за поданим переліком
- Знайти в Інтернеті дані книги та
визначити бібліографічні відомості
- Результат оформити за допомогою
текстового редактора та надіслати електронним листом на адресу вчителя.
- Пам’ятайте про правила оформлення сторінки
документа
5.
Фізхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття
підсумків уроку.
1. Бібліографічні відомості це…
2. Які основні вимоги до
сторінки документа?
3. Бібліографічний опис це…
4. Які є види бібліографічних посилань
5. Назвіть основні
характеристики підтекстового посилання.
6. Назвіть основні
характеристики позатекстового посилання.
7. Домашнє
завдання.
Організуйте
пошукову роботу на тему : «ТОП 10 книг для саморозвитку особистості»
- Оформіть результат у вигляді бібліографічного переліку
книг.
- Результат оформити в Google-документ
- Надати доступ вчителеві
Немає коментарів:
Дописати коментар