Цілі:
·
навчальна: перевірити навички пошуку значень у табличній
величині;
·
розвивальна: розвивати
логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою
діяльність, аналізувати i робити висновки;
·
виховна: виховувати інформаційну культуру учнів,
уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, Lazarus.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Опишите
алгоритм поиска наибольшего числа?
2. Какие
конструкций использовались в обработанных проектах? Для чего они были нужны?
3. Или
осталась у вас информация (полученная на уроке) которая является непонятной?
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням
презентації на екрані Практична робота №7. Пошук значень у табличній величині.»)
На даному уроці ви будете
демонструвати свої знання, вміння та навички пошуку значень у табличній
величині.
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
Створіть проект для
розв’язування задачі: У багаторядковому текстовому полі міститься час, який
показав кожен з учасників змагань вашого навчального закладу з бігу на
дистанцію 100 м. Визначте найбільший і найменший час. Визначте, скільки спортсменів
показали найбільший час. Чи оновлено на цих змаганнях рекорд вашого навчального
закладу?
5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
- Що цікавого ви сьогодні дізналися на уроці?
- Що найбільше сподобалося?
- Що запам’яталося?
- Про що хотіли би дізнатися більше?
7. Домашнє завдання.
Повторити
раніше вивчений матеріал.
Немає коментарів:
Дописати коментар