Цілі:
·
навчальна: навчити критично оцінювати інформацію, отриману з Інтернету;
·
розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
·
виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь
і навичок;
Обладнання та наочність:
комп’ютери, підручники, презентація, проектор, Google
Chrome.
Хід уроку:
1. Організаційний
момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
1. Що таке авторське право?
2. Чи правильне твердження, що інформація в мережі вся
корисна?
3. Які небезпеки можуть очікувати нас в мережі?
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь
учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Критичне оцінювання
інформації, отриманої з Інтернету.»)
В
мережі дуже і дуже багато інформації, і кожного дня вона збільшується. В міру
неможливості контролювати наплив інформації багато є неякісної та не
перевіреної. Тому на сьогоднішньому уроці ми маємо навчитись критично оцінювати інформацію, отриману з
Інтернету.
4. Усвідомлення
набутих знань й формування вмінь та навичок.
Працюємо з сайтами:
5.
Фізхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття
підсумків уроку.
Під час виконання практичної роботи:
1. Чому в мережі дуже багато неякісної та не
перевіреної інформації?
2. Що таке критичне оцінювання?
3. На які питання потрібно відповісти при аналізі
змісту сайту?
7. Домашнє
завдання.
Опрацювати вивчений матеріал. Дослідити питання
заселення Марсу найближчим часом.
Немає коментарів:
Дописати коментар