Цілі:
2. Що спільного та відмінного в використанні онлайн-редакторів Google і редакторів пакета Microsoft Office?
3. Які нові можливості надають онлайн-редактори для спільної роботи з документами?
навчальна: перевірити
навички проектування та створення спільних документів, опитувань з
використанням онлайн-форм;
розвивальна:
розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією,
планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
виховна: виховувати
інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: перевірки та
оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання та
наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, LibreOffice
Draw.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Які типи можна створювати з використанням онлайн редакторів Google? 2. Що спільного та відмінного в використанні онлайн-редакторів Google і редакторів пакета Microsoft Office?
3. Які нові можливості надають онлайн-редактори для спільної роботи з документами?
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з
демонструванням презентації на екрані Практична робота №5. Офісні веб-програми для створення спільних
документів. Опитування з використанням онлайн-форм.)
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
Розробіть спільний проект на
одну з тем: онлайн-форма з 12 запитань для проведення опитування в рамках
тематики проекту (тестування може бути з будь-якого предмету і на будь-яку
тему);
Приклад:
Приклад:
5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
• мені було незрозуміло ...;
• у мене виникли такі питання ...;
• я не впорався з таким завданням ...;
• мені сподобалося і я буду використовувати ...
7. Домашнє завдання.
Повторити раніше вивчений
матеріал.
Немає коментарів:
Дописати коментар