Цілі:
· навчальна: перевірити навички конструювання сайтів з використанням онлайн-систем;
· розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
· виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники,
презентація, проектор, Google Chrome.
Хід
уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання.
Перевірка відсутніх.
Хвилина
Патріотичного виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Які засоби можна використовувати для розробки
веб-сторінок? Поясніть їх переваги та недоліки.
2. Що таке система управління веб-контентом?
Назвіть відомі вам системи управління вмістом веб-сайта.
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані Практична робота №6. Конструювання сайтів з використанням онлайн-систем.
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та
навичок.
1. Обери тему для створення
невеликої веб-сторінки.
2. Створіть сайт (беремо приклад
переглянутий сайт).
3. Створювати свій сайт з 4
сторінками.
4. Показати всі свої можливості.
5. Наповнити сайт якісним
контентом.
6. Посилання на сайт надіслати на
перевірку вчителю по електронній пошті wwxyaroslavxww@gmail.com
5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості
та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
1. Мені було
незрозуміло…;
2. У мене
виникли такі запитання…;
3. Я не
впорався з такими завданням…;
4. Мені
сподобалось і я буду використовувати…
7. Домашнє завдання.
Повторити раніше вивчений матеріал.
Немає коментарів:
Дописати коментар