Мета:
· навчальна:
сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі,
навчити визначати істинність та хибність висловлювань. Будувати елементарні
висловлювання;
· розвивальна:
розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному
розвитку;
· виховна:
виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Lazarus
Хід уроку:
1.
Організаційний момент.
Привітання.
Відмічання відсутніх.
Хвилина Патріотичного Виховання.
2.
Актуалізація опорних знань.
- Які ви знаєте властивості
змінної?
- Що визначає тип змінної?
- Які ви знаєте типи числових змінних?
3.
Вивчення нового матеріалу.
Показ презентації: Величини логічного типу, операції над ними.
Сьогодні ми поговоримо про те, які ще бувають змінні в
мові програмуванні.
4.
Засвоєння нових знань.
Практичне завдання
- Складіть висловлювання з
реального життя з двома логічними константами
- Складіть висловлювання з
реального життя з однією логічною константою.
- Опишіть різницю між
складеними висловлюваннями. Які їх плюси та мінуси?
- Складіть 3 математичних висловлювання та поєднайте їх операторами об’єднання. (Визначіть істинність)
5. Фізкультхвилинка.
Вправа для
профілактики короткозорості та порушення зору.
6.
Підбиття підсумків.
- Які речення не належить до
висловлювань?
- Яких значень може набувати
висловлювань?
- Що таке логічні константи?
- Які оператори використовуються для об’єднання декількох висловлювань в єдину конструкцію?
7.Домашне завдання.
Опрацювати сторінки 195 та 196 параграфа 6.3
Немає коментарів:
Дописати коментар