Мета:
§ навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити створювати прості програми на розгалуження;
§ розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
§ виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Lazarus
2. Як виконати програмно дане завдання: «Працюючи на роботі Іван в січні пропрацював 18 дні, а в лютому 21 день. Складіть програму для бухгалтера яка при 21 та більше робочих днів додавала до зарплати Івана премію в розмірі 200 грн.»
§ навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити створювати прості програми на розгалуження;
§ розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
§ виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Lazarus
Хід
уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
Хвилина Патріотичного Виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
Пройдемо тест: Логічні
вирази. Змінні логічного типу. Посилання: https://forms.gle/g5HLySs91PgRdD5X7
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з
демонструванням презентації на екрані) Алгоритми з розгалуженнями.
4. Засвоєння нових знань.
Створити вивчені
програми "Порівняння чисел."
5. Фізкультхвилинка.
6. Підбиття підсумків.
1. Опишіть процес порівняння чисел програмно. 2. Як виконати програмно дане завдання: «Працюючи на роботі Іван в січні пропрацював 18 дні, а в лютому 21 день. Складіть програму для бухгалтера яка при 21 та більше робочих днів додавала до зарплати Івана премію в розмірі 200 грн.»
7.Домашнє
завдання.
Опрацювати параграф 6.4
Немає коментарів:
Дописати коментар