Цілі:
· навчальна: познайомити з етами створення веб-сайтів та веб-конструкторами;
· розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
· виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
2. Що таке верстка? Яке її значення у процесі створення публікацій?
3. Із чого складається доменне ім’я інтернет-ресурсу; URL-адреса?
2. Що таке контент веб-сторінки?
3. Поясніть особливості різних видів веб-сторінок залежно від їх вмісту.
4. Чим відрізняється домашня сторінка веб-сайта від інших інформаційних сторінок?
5. Поясніть особливості різних видів веб-сторінок залежно від технологій, використаних при їх створенні.
· навчальна: познайомити з етами створення веб-сайтів та веб-конструкторами;
· розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
· виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: перевірки
та оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання та
наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Що таке дизайн? Які основні принципи дизайну презентації та слайдів? 2. Що таке верстка? Яке її значення у процесі створення публікацій?
3. Із чого складається доменне ім’я інтернет-ресурсу; URL-адреса?
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням
презентації на екрані Етапи створення веб-сайтів. Веб-конструктори.)
Сьогодні
на уроці ми познайомимось з етапами створення та розробки веб-сайтів та
можливими способами реалізації цього.
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
Установіть, до якої групи належать позначені елементи веб-сторінки.
5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
1. Які групи елементів можна виділити на веб-сторінці? Охарактеризуйте кожну групу. 2. Що таке контент веб-сторінки?
3. Поясніть особливості різних видів веб-сторінок залежно від їх вмісту.
4. Чим відрізняється домашня сторінка веб-сайта від інших інформаційних сторінок?
5. Поясніть особливості різних видів веб-сторінок залежно від технологій, використаних при їх створенні.
7. Домашнє завдання.
Опрацювати матеріал на сторінках 258-262.
Підготуватись до тестової перевірки знань.
Немає коментарів:
Дописати коментар