Цілі:
· навчальна: навчити конструювати власні сайти за допомогою Google Sites;
· розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
· виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
· навчальна: навчити конструювати власні сайти за допомогою Google Sites;
· розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
· виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: засвоєння нових знань;
формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність:
комп’ютери, підручники, презентація, проектор, Google Chrome.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання.
Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Які групи елементів можна
виділити на веб-сторінці? Охарактеризуйте кожну групу.
2. Що таке контент веб-сторінки?
3. Поясніть особливості різних
видів веб-сторінок залежно від їх вмісту.
4. Чим відрізняється домашня
сторінка веб-сайта від інших інформаційних сторінок?
5. Поясніть особливості різних
видів веб-сторінок залежно від технологій, використаних при їх створенні.
3. Вивчення
нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані Конструювання сайтів.)
4. Усвідомлення набутих знань й
формування вмінь та навичок.
1. Вибери тему для створення невеликої
веб-сторінки.
2. Почніть знаходити контент для веб-сторінки.
3. Почати створювати свій сайт.
Приклад:
5.
Фізхвилинка.
Вправа для
профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
1. Які засоби можна використовувати для розробки
веб-сторінок? Поясніть їх переваги та недоліки.
2. Що таке система управління веб-контентом?
Назвіть відомі вам системи управління вмістом веб-сайта.
7. Домашнє завдання.
Підготуватися до практичної роботи і підібрати
контент для наповнення власного сайту.
Немає коментарів:
Дописати коментар