Мета:
Привітання. Відмічання відсутніх.
2. Актуалізація опорних знань.
4. Засвоєння нових знань.
Практичне завдання
6. Підбиття підсумків.
7.Домашне завдання.
· навчальна:
сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі,
навчити будувати таблиці істинності;
· розвивальна:
розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному
розвитку;
· виховна:
виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Lazarus
Хід уроку:
1. Організаційний момент.Привітання. Відмічання відсутніх.
Хвилина Патріотичного Виховання.
- Які речення не належить до
висловлювань?
- Яких значень може набувати
висловлювань?
- Що таке логічні константи?
- Які оператори використовуються для об’єднання декількох висловлювань в єдину конструкцію?
Показ презентації: Величини логічного типу, операції над ними.
Сьогодні ми продовжуємо пізнавати математичну логіку.
4. Засвоєння нових знань.
Практичне завдання
Серед наведених складених висловлень знайдіть
кон’юнкції та диз’юнкції та визначте їх істинність:
а) Число 27 кратне 3 і кратне 9.
б) 17 < 42 < 18.
в) Число 2 просте або парне.
г) Якщо трикутник рівнобедрений, то він
рівносторонній.
5. Фізкультхвилинка.
Вправа
для профілактики короткозорості та порушення зору.
1. Що вивчає наука логіка? Що вивчає математична
логіка?
2. Що таке висловлення? Наведіть приклади істинних і
хибних висловлень.
3. Які речення не є висловленнями?
4. Що називається логічною константою?
Параграфа
6.3
Немає коментарів:
Дописати коментар