Цілі:
· навчальна: перевірити навички проектування та створення комп’ютерної публікації для подання результатів самостійного дослідження;
· розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
· виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: перевірки
та оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання
та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, Microsoft
Office Publisher 2007.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.
2. Актуалізація опорних знань.
1. Що таке публікація?
2. Що таке друкована
публікація? Наведіть приклади друкованих публікацій.
3. Що таке електронна публікація?
Наведіть приклади електронних публікацій.
4. Що таке верстка?
5. Що таке настільна видавнича
система?
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з
демонструванням презентації на екрані Практична робота №9. Проектування та створення комп’ютерної публікації для
подання результатів самостійного дослідження.)
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
1.
Створіть на робочому столі
папку назвавши її своїм прізвищем та
ім’ям.
2.
Відкрийте середовище створення
публікацій Microsoft Office Publisher.
3.
Використовуючи
мережу Інтернет дослідити западини Тихого океану, систематизувати опрацьовану
інформацію, виділити головні факти, скомпонувати дані та фото у вигляді буклету
використовуючи Microsoft Office Publisher
4.
Збережіть проект у власній папці з назвою «Дослідження з
географії»
5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
• мені було незрозуміло ...;
• у мене виникли такі питання
...;
• я не впорався з таким
завданням ...;
• мені сподобалося і я буду
використовувати ...
7. Домашнє завдання.
Повторити
раніше вивчений матеріал.
Немає коментарів:
Дописати коментар