9 клас. 46 Урок. Практична робота №11. Створення складених векторних зображень.

Цілі:
·         навчальна: перевірити навички створення складених векторних зображень;
·         розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
·         виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, LibreOffice Draw.

Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
  1.      Що таке крива Безьє?
  2.      Скільки і яких елементів має найпростіша крива Безьє?
  3.      Як змінити форму кривої Безьє?
  4.      Які стандартні форми вузлів кривих Безьє використовуються у графічному редакторі Draw?
  5.      Як установити певний стандартний вид вузла кривої Безьє у графічному редакторі Draw?

3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані Практична робота №11. Створення складених векторних зображень.)

4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
1.    Створіть на робочому столі папку назвавши її своїм прізвищем та  ім’ям.
2.    Відкрийте середовище LibreOffice Draw.
3.    Проаналізуйте подане зображення та створіть максимально ідентичне

4.    Збережіть проект у власній папці з назвою «Проект –Природа»
5.    Збережіть зображення експортувавши його в формат .png у власну папку назвавши його «Природа»

5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.

6. Підбиття підсумків уроку.
• мені було незрозуміло ...;
• у мене виникли такі питання ...;
• я не впорався з таким завданням ...;
• мені сподобалося і я буду використовувати ...

7. Домашнє завдання.
Повторити раніше вивчений матеріал.

Немає коментарів:

Дописати коментар