Цілі:
·
навчальна: навчити виконувати математичні перетворення в масивах з наступним виведенням результатів;
·
розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
·
виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, Lazarus.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання. Цікава інформація: участь нашої школи в проекті «Енергоефектівні школи –
нова генерація.»
2. Актуалізація опорних знань.
Перевірка домашнього завдання
(Слайд3)
Перевіримо результат виконання
завдання: «Створити програму на вивід інформації з журналу магазину
комп’ютерної техніки по номеру, який має 25 записів та такі таблиці: №, дата,
товар, ціна купівлі, ціна продажі. Записи таблиць заповнити самостійно»
3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з
демонструванням презентації на екрані «Відображення
даних у табличній формі.»)
Демонстрація навчальних
слайдів. Розповідь вчителя.
4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
Створити програму. Сформувати одновимірний масив з 20 дійсних чисел, які
вводяться в рядки багаторядкового поля, піднести ці числа в квадрат і вивести
ці квадрати в інше многострочкове поле.
5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.
6. Підбиття підсумків уроку.
1. Що нового ви дізнались на уроці?
2. В чому виникали складності?
3. Вкажіть наскільки корисними для Вас є дані
знання?
7. Домашнє завдання.
Створити
програму. Сформувати одновимірний масив з 15 дійсних чисел, які вводяться в
рядки багаторядкового поля, піднести ці числа в квадрат і вивести ці квадрати в
інше многострочное поле.
Немає коментарів:
Дописати коментар